PL POLSKI EN ENGLISH DE DEUTSCH Internet Business Partner
O firmie

Strony WWW
Hosting


Tworzenie aplikacji
dla firm — bazy danych


Serwery: *BSD, Linux
Sieci komputerowe


Outsourcing

Kontakt
Strony WWW

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez firmę Internet Business Partner jest projektowanie i tworzenie stron internetowych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu strony WWW tworzone przez naszą firmę spełniają oczekiwania naszych klientów. Doświadczenie, jakie posiadamy, pozwala nam na profesjonalne projektowanie stron internetowych z przemyślaną funkcjonalnością i przyjazną nawigacją. Realizujemy zarówno proste strony internetowe, jak również bardziej rozbudowane serwisy WWW. Tworząc Państwa strony wykorzystujemy m. in. następujące technologie: HTML, CSS, Ajax, JavaScript, Flash, PHP, MySQL, XHR, XDR, jQuery, jQuery UI, jQuery Mobile.

Prosimy pamiętać, że umieszczenie strony w Internecie to nie wszystko. Aby strona była skuteczna, musi zaistnieć w sieci. Nasza firma zadba o zarejestrowanie Państwa witryny w najpopularniejszych wyszukiwarkach, tak by była ona widoczna w Internecie dla potencjalnych klientów. Dodatkowo oferujemy usługę pozycjonowania Państwa strony oraz prowadzenia analizy (statystyk) ruchu.

Hosting

Nasza firma oferuje również kompleksową obsługę hostingową. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią domenę i umieścimy stronę na naszym serwerze.

WEBMAIL PHPMYADMIN STATISTICS
Internet Business Partner © 2010, tel. +48 502 598 468
Zadaj pytanie / Ask a question